Mehmetçik Antalya Hurdacı Hizmetleri

Mehmetçik Hurdacı Lideri BURAK TİCARET olarak, Türkiye’nin en büyük hurdacılar sitesi olan Antalya Hurdacılar Sitesi‘nde bulunan showroom mağazamızda, geniş kategori ve ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz. Mehmetçik bölgesindeki her türlü antalya hurdacı ihtiyacınızda güvenilir hizmet için bizi arayın.

Mehmetçik hurda alım satımı yaparak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Burak Ticaret olarak, Mehmetçik genelinde ikinci el/sıfır ticari ürünler ve her türlü hurda alım satımı gerçekleştiriyoruz. Amacımız, çevre dostu bir yaklaşımla Mehmetçik doğasına katkıda bulunmak ve hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendirmektir.

Whatsapp İletişim Hattı

Bize WhatsApp üzerinden ürünlerinizin detaylı fotoğraflarını gönderin, hemen size özel bir teklif oluşturalım.

Hemen Bizi Arayın!

Sorularınızı yanıtlamak ve size yardımcı olmak için buradayız. Hemen iletişime geçin ve avantajlı tekliflerimizi kaçırmayın!

Mehmetçik Bölgesi Verdiğimiz Hizmetler

Müşterilerimizin rahatlığı ve ihtiyaçları doğrultusunda, Mehmetçik genelinde hizmet veriyoruz. 

Mehmetçik bölgesinde her türlü antalya hurdacı, Antalya ikinci el otel ekipmanları, Antalya otel malzemesi, Antalya cafe malzemeleri ihtiyacınızda güvenilir hizmet için bizi arayın.

İşte Mehmetçik bölgesinde sunduğumuz bazı hizmetler:

Mehmetçik hizmetlerimiz arasında otel malzemeleri, restoran lokanta malzemeleri, cafe malzemeleri, pastane malzemeleri, bar ve disko malzemeleri, mutfak malzemeleri, inşaat malzemeleri, kablo soyma ve geri dönüşüm, iş makineleri ve yedek parçaları, elektrik malzemeleri, hurda demir ve imalat hurdaları, mutfak malzemeleri, sarı pirinç hurdaları, aluminyum hurdalar, bakır hurdaları, cinko hurdası, krom hurdası ve kurşun hurdası gibi çeşitli malzemeler bulunmaktadır.

mehmetçik antalya hurdacı

Mehmetçik Hurda Alım Satım

Mehmetçik Hurda Alım Satımını yerinde, değerinde ve nakit olarak gerçekleştiriyoruz, bu sayede işlerinizi hızlı bir şekilde hallediyor ve size zaman kazandırıyoruz. 

Burak ticaret Mehmetçik bölgesinde:, Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda gibi değerli hurda malzemelerinizi en iyi fiyatlarla alıyoruz ve satıyoruz.

Mehmetçik Bölgesinde Geridönüşümün Amacı

Mehmetçik bölgesinde geridönüşümün en temel amacı; artık kullanmadığınız, ihtiyaç duymadığımız, durduğu yerde değer kaybeden, çevre ve doğaya zarar veren, görüntü kirliliğine neden olan, yer işgal eden ve geridönüşüm ile yeniden kullanılabilir olan her türlü hurdayı alarak çeşitli işlemlerden geçirdikten sonra yeniden kullanıma sunulmasıdır.

Ayrıca Mehmetçik bölgesinde geridönüşüm faliyetleri ile ihtiyaç duymadığınız, artık kullanmadığınız malzemeden kurtulursunuz; böylece hurdanın Çevre ve Doğaya zarar vermesini önlemiş olursunuz.

Üstelik Mehmetçik bölgesi ve çevresinde görüntü kirliliğini önlemiş olursunuz, ve yeraltı kaynaklarımızın daha az kullanılmasını sağlamış olursunuz.

Tüm bunları yaparken Mehmetçik hurda satımı ile hurdalardan da para kazanır, hurda geridönüşüm sektörüne kaynak oluşturur ve istihdama dolaylı destek vermiş olursunuz.

Mehmetçik Hurdacı olarak, topladığımız hurdaları ayrıştırma merkezine götürerek alüminyum, bakır, çinko, demir, krom ve nikel gibi maden gruplarına ayırarak biriktiriyoruz ve belli bir kiloya ulaştıktan sonra geri dönüşüm tesislerine götürerek oralarda eritme işlemlerini yapıyoruz.

Mehmetçik hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamamız için bizimle iletişime geçin. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Ürünlerinize Teklif Almak İçin Tıklayın

Burak Ticaret'te ürünlerinize teklif almak çok kolay! O halde bize WhatsApp üzerinden ürünlerinizin detaylı fotoğraflarını atmanız, size teklif oluşturmamız için yeterli!

Ürün Satın Almak İçin Tıklayın

Türkiye'nin en büyük ticarethanelerinden biri olan Antalya Hurdacılar Çarşısındaki showroom'umuzu ziyaret edebilir, birbirinden şık, modern, kaliteli ürünlerimize çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızda paylaşmış olduğumuz stoklu ürünleri de inceleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz!

ANTALYA MAHALLELER

Kaleiçi HurdacıAltınova HurdacıDöşemealtı HurdacıMuratpaşa HurdacıKundu HurdacıLara HurdacıKonyaaltı HurdacıAksu Hurdacı100.Yıl HurdacıVarsak HurdacıKepez HurdacıAntalya Hurda AlımAntalya Hurda FiyatlarıHurdacı AntalyaAntalya HurdacılarAntalya Hurda – Güzeloba Mahallesi Hurdacı, Meydankavağı Mahallesi Hurdacı, Çağlayan Mahallesi Hurdacı, Yenigün Mahallesi Hurdacı, Kızıltoprak Mahallesi Hurdacı, Konuksever Mahallesi Hurdacı, Şirinyalı Mahallesi Hurdacı, Kızılarık Mahallesi Hurdacı, Yeşilbahçe Mahallesi Hurdacı, Fener Mahallesi Hurdacı, Etiler Mahallesi Hurdacı, Güvenlik Mahallesi Hurdacı, Meltem Mahallesi Hurdacı, Muratpaşa Mahallesi Hurdacı, Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı, Dutlubahçe Mahallesi Hurdacı, Soğuksu Mahallesi Hurdacı, Varlık Mahallesi Hurdacı

ANTALYA HİZMET BÖLGELERİ

Yıldız Mahallesi Hurdacı, Bayındır Mahallesi Hurdacı, Yüksekalan Mahallesi Hurdacı, Güzeloluk Mahallesi Hurdacı, Sedir Mahallesi Hurdacı, Altındağ Mahallesi Hurdacı, Sinan Mahallesi Hurdacı, Çaybaşı Mahallesi Hurdacı, Zerdalilik Mahallesi Hurdacı, Memurevleri Mahallesi Hurdacı, Deniz Mahallesi Hurdacı, Gebizli Mahallesi Hurdacı, Ermenek Mahallesi Hurdacı, Gençlik Mahallesi Hurdacı, Bahçelievler Mahallesi Hurdacı, Demircikara Mahallesi Hurdacı, Yeşildere Mahallesi Hurdacı, Kızılsaray Mahallesi Hurdacı, Doğuyaka Mahallesi Hurdacı, Güzelbağ Mahallesi Hurdacı, Kışla Mahallesi Hurdacı, Yeşilova Mahallesi Hurdacı, Kırcami Mahallesi Hurdacı, Tahılpazarı Mahallesi Hurdacı, Mehmetçik Mahallesi Hurdacı, Tarım Mahallesi Hurdacı, Yenigöl Mahallesi Hurdacı, Zümrütova Mahallesi Hurdacı, Haşimişcan Mahallesi Hurdacı

HİZMET VERİLEN DİĞER BÖLGELER

Balbey Mahallesi Hurdacı, Topçular Mahallesi Hurdacı, Elmalı Mahallesi Hurdacı, Kılınçarslan Mahallesi Hurdacı, Yeşilköy Mahallesi Hurdacı, Barbaros Mahallesi Hurdacı, Selçuk Mahallesi Hurdacı, Tuzcular Mahallesi Hurdacı

Zeytinlik Mah. 7634. Sk. No:22 Hurdacılar Sitesi, Burak Ticaret Kepez/ANTALYA